19 Şubat 2016 Cuma

Mehdi ve Deccal Konusu

Mehdi ile ilgili tarih ve yer belirttigim yaziyi yayindan kaldirdim. Mesaj ve emaillere cevap yetistiremiyorum. Ayrica hakaret dolu e-mailerden biktim. Ben gorudugum seyi yazdim. Hosunuza gitmiyor diye hakaretler etmenize gerek yok. Cikar baska sayfalarda gezersiniz. Kalmakta israr edip hemde soyle yazma boyle yaz demek dogru degildir. Sizlerde kendi sayfanizi acip oradan dusuncelerinizi yazin. Ben kimseyi kandirmaya veya yonlendirmeye calismiyorum. Gordugum astral seyehati ve ekranima gelen tarihi yazdim. Daha astral seyehati ve ucuncu goz ekraninin bile ne oldugunu bilmeyenlerin hakaretler dizmesi de dusundurucu.

Benim Mehdi konusunda; gordugum astral seyehat ve ekrana gelen bir kac cumle disinda ekxtra bir bilgim yok.

Gordugum herseyi oldugu gibi burda yaziyorum. Bu konuda baska bir ekleyecegim yoktur. Inanmak veya inanmamak okuyucuya kalmistir. Illa bana yazarak sizi inandirmak konusunda delil veya ek bilgi istemeyin. Cunku yok. Mehdiyle bir ilgim yok. Sadece yaptigim yuzlerce astral seyehatten birinde iki ayri genc gordum. Biri Mehdi digeri ise Deccal diye ekrana geldi.

Ekran konusunuda acayim. Kalp gozu, ic gozumuz veya ucuncu goz diye bilinen alan iki kasin ortasindan az yukarida bulunan alanda gozlerimiz kapali iken ve yari uyanik halde iken acilan bir renkli ekrandir. Once kucuk bir isik seklinde gorunuyor sonra giderek buyuyor ve tum goz alanini kapliyor. Bilncimiz yerinde ama uyuyoruz hala. O ekrandan goruntuler ve yazilar geliyor. Ben ekran diye bunu kastediyorum.

Yasadigim olayi kendi yorumlarimi katmadan aktariyorum:

Astral seyehatle; enerji bedenim yataktan yukseldi, evden cikti ve gokyuzune dogru uctu. Sonra kendimi bir kac evin oldugu bir bahceye dogru giden insanlari izlerken buldum. Onlar yerden yuruyorlardi bense gokten ucarak gidiyordum. Hepsi o secilmise dogru gidiyordu. Gordugum cocuk icin "Bu Mehdi'dir" bilgisi gordum.Yasi 16-17 olabilir. Bazen insanlar yaslarini 1-2 farkla gosterebilirler. Esmer bir gencti. Onun yuzunu gordugunuzde icinizi bir sevgi ve huzur kapliyor. O kadar guzel bir insan ki...O guzelligi sevgiyi hissettim kalbimde. Insan eriyor gibi hissediyor. Ask gibi..
 Tek katli toprak evlerin oldugu bir bahcenin icinde duruyordu. Elinde bir asa gibi cubuk  vardi.Toprakla oynuyordu. Gokyuzunden bir erkek sesi ona birseyler soyluyordu, egitim veriyordu ve o basini kaldirip yukariya bakti. Sonra da hicbir sey olmamis gibi sessizce  basini indirdi ve etrafina bakti. Ya farkinda olmadan egitim aliyor, henuz uyandirilmadi. Ya da biliyor ama sessiz kaliyordu. Siyah pantolon ve siyah gomlek giymisti. Yaptigim astral yolculugun o andaki zamanini kesin bilmiyorum. Simdiki zamanda olabilir, Yakin gecmis zamanda olabilir. Tek emin oldugum su anda yasiyor oldugudur. Daha  sonra ona dogru giden on binlerce siyah giyimli insan gordum. Herkes komple siyah giyinmisti, silahsizdi ve ona yardima kosuyordu. Onlar onun ilim ordusuydu.

Sonra oradan ani bir hizla ayrildim ve kendimi Irak'ta baska bir genci izlerken buldum. Onun icin de "Bu Deccal'dir" bilgisi geldi ekrana. 18-19 yaslarinda gorunuyordu. Evinin onunde odun keserken sag gozune kucuk bir odun parcasi girdi ve o gözu kör oldu. Onun ortaya cikisi Mehdi'den önce olacak. Cunku kendisini musluman bir lider, hatta Mehdi veya Isa gibi tanitabilir. Bu yuzden de  muslumanlardan acikca destek, yahudi ve hiristiyanlardan da gizli destek alacaktir. Cunku onun yapacagı katliamlara sessiz kalacaklar.

Butun gorduklerim bundan ibarettir. Bunun disinda farkli bir gunde; ekrana gelen 2025 tarihinde Turkiye'de ortaya cikacak bir kisiyi gordum. O kisinin goruntusu, erkek sesi mesaji esliginde geldi.
Ekrana gelen bilgilerin ve astral seyehatte yasananlarin dogrulugu konusunda kesin emin degilim. Sorgulama safhasindayim hala.

Bir daha da bana Mehdi konusunda baska bir bilgi gelmedi.. Kendi sahsimin bir bagi yada alakasi oldugunu sanmiyorum... Her seye ragmen yine en dogrusunu Yaradan bilir!Sevgiler!

Aasmaestefan

13 yorum:

Sevgili Aasmaestefan,
İnsanların birbirini kırmaktan ve yıpratmakdan verim aldığı dönemleri yaşıyoruz...
Kişisel saygı bi yana,bencillikde tavan yapanlar,benim gibi düşünmek zorundasın egosunu güdenler,hakareti üstünlük görenler ve daha nicesi gerek sosyal hayatta gerekse internet ortamında bolca var artık...
Bloğu inceleyip saran var inceleyip de gönül bağınla sarılan var.Ben tüm kalbimle senin yanındayım,meyve veren ağaç taşlanır taş çoğaldıkçada doğru yolda olduğun anlaşılır...Aklımız kıt akıllarla sınava tabii.Cahili yobazı at gözlüklüsü ne ararsan var ki,bu konuda hepimiz gönül yorgunuyuz malesef...
Seni bilen bilir,bilmeyende kendi bilir :)
Türkiye hakkındaki öngörülerin gerçekleşmeye başladı karanlık günlere hızla geliyoruz ne yazık ki,ancak karanlık arttıkça uyuyanların uyanmaya başladığını görüyorum yeni yeni ve yazıların geliyor yine aklıma...
Allah vatanımıza askerimize zeval vermesin.Sen yazılarınla bizi bilgilendirmeye soluk aldırmaya ve haberdar etmeye devam et lütfen...İyiki varsın "güzel" insan :)
Sevgiyle kal...

Güzel ve sevgi dolu bir ruh olarak böyle eleştiriler ve hakaretlere üzülüyorsunuzdur ama üzülmeyin. Bende bugün mesela karanlıklar içinde top koşturduğunu gördüm, birileri eğer yolumuzu aydınlatmazsa sizin yaptığınız gibi önümüzü görmek bir hayli zor olacak. Dönem olarak zor bir dönemdeyiz, ama biz geleceğe gözlerimizi dikip o ışık dolu günlere bakan kişileriz. Sevgim, saygım sizinledir. Ben bile ne zaman yazı yazsam dönüp dönüp bakıyorum ters birşey ya da kıracak birşey yazdım mı diye, aynı zamanda boş konuşup değerli vaktinizi de almak istemediğim için çok uzun uzunda yazmamaya gayret ediyorum. Bir gün sevdiğim birisi "vaktimi çalıyorsun" demişti. Öyle bıktırmışım demek ki karşımdakini :( Sonra işte insan daha çok dikkat ediyor, diğer insanlarında bu konuda hassas davranması ve ne yazdıklarına özen göstermesini dilerim.

Bismillahirrahmanirrahim. Doğdugun günde Öldüğün günde ve diriltilecegin günde Selam üzerine olsun. Sana küfredenler Ancak kendi küfrü ile ateşe atılacak olanlardır. Rabbin Onları ateşe sürüklüyor. Rabbinin şevkatini tadan insan zalim ve zorbaca haraket eder mi? Hayır Hayır sen Üzülme Rabbin seninle . Onların söylediklerine sabret ve onlardan güzellikle ayrıl . Umulurki Allah seni yüksek bir makama kavuştursun . Sonra dünya ve ahirette üzerindeki nimetini tamamlasın. Üzülme onlar aslında senden nefret etmiyorlar. Onlar Allaha karşı bir inat içindedirler. Artık onlar için üzülme Rabbine yönel ve onu uzun uzun tesbih et Çünkü o Seni yoktan var etti sonra seni seçti de kendine yöneltti sonra kalbini yumşattı sonra sana ikram etti sonra seni öldürecek ve sen ona hesap vereceksin. İyilik yapmanıza karşılık Girin oraya denir. Ne mutlu o bahtiyar kullara. İşte sana Rabbinin şevkati ulaşmışken sakın onların heva ve heveslerine uyma . Rabbin seni yükseltecek ve sen hoşnut olacaksın. Allah çokça ikram eden ve ihsanı bol olandır. Bunlara rağmen sırtını dönecek olursan Bil ki: Herşeyden münezzeh olan Allah kullarından müstagnidir. Artık kim iyilik ederse kendine kimde kötülük ederse kendine etmiş olur. Allah kalplerimizi pekiştirsin , birleştirsin. Bizi kendisinin rızası yolunda çalısmayı ilham eylesin. Şüphesiz o herşeye gücü yetendir. Artık bundan sonra Sana her kim savaş açacak olursa deki: Ben bana indirilene de size indirilene de iman ettim . Şüphesiz Rabbim kötü olanı indirmez. İyi olan Rabbimdendir, Kötü olanda sizdendir de. Allah onların yapmakta olduklarını elbette görüyor. Allah onları kuşatıp sarmıştır . Allah her işi hakkı ile bilendir . Hüküm ve hikmet sahibidir.

Destek icin tesekkur ederim! Sizi sviyorum!

Içimize umut oluyorsunuz.Allah razı olsun sizden

Merhaba blogunuzu yeni keşfettim, sırayla okuyorum. Bu konular çok karmaşık ilgi duyuyorum ancak ben birşeyler görsem duysam korkudan olurdum nasıl korkmuyorsunuz.

Merhaba blogunuzu yeni keşfettim, sırayla okuyorum. Bu konular çok karmaşık ilgi duyuyorum ancak ben birşeyler görsem duysam korkudan olurdum nasıl korkmuyorsunuz.

Bu yorum yazar tarafından kaldırıldı.

Merhaba ,şeyh ahmet yasin bir mektup okudu asma estafen bu kişi siz mısınız?

Merhaba ,şeyh ahmet yasin mehdi hakkında bir mektup okudu yazan kişi esma estafen. BU kişi siz mısınız?

Mektup çok dikkatimi çekince internetten araştırdım ve sizin isminizle aynı olduğunu görünce sizi tanımak istedim.

Aasmaestefan@gamil.com
bu adrese olayi tam olarak yazarmisiniz. Mektupta neler anlatiliyordu?

Yorum Gönderme