8 Eylül 2017 Cuma

4 yorum:

Sizleri olumlu enerjilere emanet ediyorum..Kasirga gecer.Aysegül hanimin iyi oldugunun haberlerini aliriz.4.radyo programinizda sizi dinleriz.Asma hanimin dedigi gibi oldu kabul ettim.amin..sevgilerimle harikasiniz yine..

Türkiye’de ruh sağlığı hastanelerinde doluluk oranı yüzde 100’e ulaştığı, bugünkü yatak kapasitelerinin 8 ile 10 katı daha fazla yatak sayısına ihtiyaç olduğu söyleniyor. Sağlık Bakanlığı’nın Türkiye’deki antidepresan ilaç kullanımıyla ilgili açıkladığı verilere göre Türkiye’nin yüzde 10'u antidepresan ilaç kullanıyor. bu da 8 milyon kişi ediyor. Dünya Sağlık Örgütü tarafından yapılan bir araştırma, dünya çapında depresyonda olan kişi sayısının 322 milyona yükseldiğini ortaya koyuyor. Bu rakam, dünya nüfusunun yaklaşık yüzde 4,4'üne denk geliyor. yani oran olarak Türkiye'nin yarısı kadar. Son on yılda yaklaşık yüzde 18'lik artış olmuş ancak bu rakam resmi rakam. yani dünyada kaliteli sağlık hizmeti alma imkanı olmayanlar bu rakama dahil değil. en mutlu halk da Japonlarmış. Bu arada her akşam yıkanmasını tavsiye ettiğiniz enerji kanalı olan vücut noktalarının abdest alırken yıkanan noktaların aynısı olması şaşırtıcı.

Evet, abdeste benziyor, o noktalar enerjinin giris cikis yaptigi yerlerdir. kirlenme cabuk oluyor. Yatmadan yikanirsa gun boyunca disarden gelen eenrjilerle kirlenmis bu noktalar temizlenir. Tek fark dini rituel seklinde yapilmamasi..Bu arada guzel bilgiler icin tesekkurler.

Tesekkur ederim 🙏💕💕💕

Yorum Gönder