29 Mart 2017 Çarşamba

İnsanlar da Bitkiler Gibi Birbirlerinden Enerji Cekebilir

İnsanlar da bitkiler gibi birbirlerinden enerji çekebilirler. Bu yuzden belirli korunma yöntemleri almakta fayda var.Bielefeld Üniversitesindeki bir grup biyoloji uzmanı bitkilerin diğer bitkilerden enerji çekebildiğini buldular. Bu durum insanların da aynı şekilde enerji çekebileceğini kanıtlama yolunda önemli bir adım olarak görülüyor.

İşte sizin alanınızdan enerji çekilmesini engellemek, enerji alanınızı temizlemenizde ve başka insanların enerjilerini serbest bırakmanızda size yardımcı olabilecek beş yöntem:

1-Merkezinizde kalın ve topraklanın: Analiz eden benliğinizde ya da egonuzda değil de, ruhsal varlığınızda kalırsanız, alanınıza giren şeyleri anında farkedersiniz.Tam anlamıyla topraklanmışsanız, başka insanların enerjilerini ve duygularını niyet ederek kolayca topraklama kordonunuzdan serbest bırakabilirsiniz.

2-Direnç göstermeyin: Direnç gösterdiğimiz üzerimize yapışır. Bir grup ya da  belli bir insan yakınlarınızdayken kendinizi rahatsız hissediyorsanız, kendinizi korumak için direnç göstermeyin, çünkü bu yabancı enerjiyi sizin alanınızda tutar. Vücudunuzun saydam cam ya da su gibi şeffaf olduğunu hayal ederek dirençsiz bir duruma geçin. Böylece, biri size gücünüzü azaltacak bir etki gönderdiğinde, sizin içinizden geçip gidecektir.

3-Auranızdaki alana sahip çıkın: Hepimizin vücudumuzu saran bir enerjik aurası vardır. Eğer bu kişisel alana sahip çıkmazsak buna girmeye çalışan yabancı enerjiye karşı savunmasız oluruz. Kişisel alanınıza sahip çıkmanın bir yolu olarak auranızın sınırlarının farkında olun (Bu, vücudunuzdan aşağıda ve yukarıda yaklaşık kolunuz genişliğinde bir alandır).

4-Enerjinizi temizleyin: Altın rengi yüksek titreşimlidir ve yabancı enerjiyi temizlemede faydalıdır. Auranızın üzerinde (1 m kadar yukarıda) altın bir duş kafası hayal edin ve onu açın, bu temiz altın enerjinin auranızdan ve vücut alanınızdan geçerek topraklama kordonunuzdan akıp gittiğini canlandırın. Anında temiz ve tazelenmiş hissedeceksiniz.

5-Enerjinizi geri çağırın: Kendi enerjimiz kendi alanımızda olduğunda başka enerjilerin bizim alanımıza girmesi için yeterince alan yoktur. Fakat başka insanlara ve projelere dikkatimizi verdiğimizde enerjimizi etrafa yayarız. Başınızın 1m. kadar üzerinde temiz altın bir güneş yaratın ve bunun bir mıknatıs olmasına izin verin ve bunun sizin dağılmış tüm enerjinizi içine çektiğini hayal edin ve çekerken de altın enerji içinde temizlemesini sağlayın. Bu güneşi daha sonra auranızın tepesinden vücut alanınıza indirin ve enerjiyi kişisel alanınıza serbest bırakın.

Kaynak:http://www.bbncommunity.com/people-can-draw-energy-from-other-people-the-same-way-plants-do/

Yayınlayan sevgili arkadasim SummerSun 'a tesekkurler!

6 yorum:

Aasma hanim, referanduma yaklasiyoruz. Herhangi bir ongorunuz yok mu acaba.

BUnunla ilgili bir tek vizyon gelmisti onuda 2017 ongoruleri bolumune yazmistim. Baska vizyon gelmedi. Ama Hayir cikacagini ongoruyorum. Bu ongorum kendi istegimden etkilenmis olabilir. Tarafsiz olamadigim icin, ongorum dilegimden etkilenmis olabilir. Bu yuzden de ekrandan gormedigim yada okumadigim bilgiler disinda tahmin yada bilgiyi yazmak istemiyorum. Evren bize Hayir la geri donus yapsin..ve oyledir.

Dilerim ongorunuz gerceklesir.

o yazinizda evet cikacagini öngördügunuz yaziyodu hayır hatta ağladığınız filan yanlis mi hatirliyorum acaba?

evet ama. ongoru degildi, ekrandan izledigim ve okudugum seylerdi.

Ongoruyorum diye yazmissiniz ya ondan oyle dedim.Insallah HAYIR li olur.

Yorum Gönder