13 Nisan 2017 Perşembe

Suyla Gelen Sifa - Suyu Programlama

Sudaki kristallerin hafizasi vardir ve kendi aralarinda telepatik olarak iletisime gecebilir, birbirlerine bilgi transferi yapabilirler. Onlara yapilan bir yukleme yada programlama ile bedenimizi fiziken yada ruhsal olarak sifalayabiliriz. Cunku vucudumuzun en az yuzde 70'i su ile kaplidir. Bu sudaki kristaller de tipki disardan ictigimiz sudaki kristaller gibi programlanabilirler. Onlara verilen bir gorevi aynen yerine getireceklerdir. Haliyle ictigimiz sudaki kristallere yaptigimiz bir sevgi yuklemesi veya sifa programlamasi ile tum bedenimizdeki kristalleri de sifalamis ve programlamis oluruz. Cunku programladigimiz suyu ictigimizde, o su bedenimizdeki diger suya karisir ve kristalleri ile tasidigi bilgiyi ve sifayida transfer etmis olur. Boylece bedenimizdeki tum kristaller programlanmis olur ve bu programa uygun gorevini yaparlar. Bunun bilincine varirsak, kendi bedenimizi, suyla sifalayabiliriz. Boylece kimyasal ilaclari vucudumuzdan uzak tutumus oluruz.
        
Asagidaki yazi bu soylediklerimin devami seklinde guzel bir alinti yazidir. Yararli buldugum icin paylasma geregi duydum.
                

Suyun hafızası var.. ‘Benim endişelerimi temizlesin’ düşüncesiyle içilen su, bedende bu komutu yerine getirir. Suyun hafızası var.. Su bütün evrenin ve kainatın başlangıç noktasını oluşturuyor. Ve insanı bedenlenmesinde etmen olan en önemli madde. Su olmadan ne yeryüzü, ne gökyüzü, hiç bir canlı olamazdı. Bedenin yüzde 70’i su ama beyinle birleştiğinde bu su anlam kazanıyor.O zaman H20’dan çıkıyor. Ve ona hangi dalga boyunu yüklersen o frekansa bürünüyor. Moleküler yapısı dönüşüyor, bedene şifa katıyor.

Örneğin zihninizden “Bütün kuşkularım, korkularım arınsın, bedenim bunlardan temizlensin” diye geçirip, suyu içtiğinizde, o kesin şifadır. Çünkü, sözlerle suya frekans yüklemiş oluyorsunuz. Düşündüğün anda beyin onu tanımlayarak bir dalga boyu yayıyor.

Ve sen suya doğru bakarak bunları söylediğinde kayda alıyor. Bütün bunlar düşünülerek içildiğinde, bedenin ihtiyacı olan bir işleve bürünüyor. “Beni üzüntülerimden temizlesin” diye içildiğinde bedene o şekilde aktarılıyor ve komutu yerine getiriyor. Huzura kavuşmak, dertlerden kurtulmak için önce derin bir nefes almak, yaşam enerjisini bedene aktarmak sonra da bu düşüncelerle suyu içerek şifa bulmak mümkündür.

Ben uzun yıllardır, bu uygulamayı hayata geçiriyorum. Hem sağlıkta hem estetikte hem de şifada. İnsanların huzura kavuşması için bedeni arındırmak çok önemli. Bir insana şifa olsun diye frekans yükleyerek verdiğimiz su, o kişinin bedenini temizler. Suyla ilgili uygulamalar onlarca. Örneğin büyüyü çözer, akıp gitmesini sağlar. Eve konulan bir kase su, bütün odalardaki negatif enerjileri yok eder.. Bedene doğru bir şekilde yüklendiğinde şifa aracıdır. Nasıl ilaçlar şifa katıyorsa, ”SU” bunlar arasında en önemli maddedir.

Yarın için düşüncelerinizi, niyetlerinizi ve dileklerinizi bir kağıt bardağın üzerine yazın, suyun bunların tezahürüne yardım etmesi için. Bazen bu, “yarın şaşırtıcı şekilde yaratıcı olacağım ve sevgiyle parıldayacağım” gibi genel iyi bir prensip olabilir veya “yarın bu durum ile zorluğumu çözmeyi diliyorum” gibi spesifik olabilir. Bunu tam bir zihinsel berraklık ve şükran ile yaptıktan sonra, suyun yarısını için ve suyun büyük yoğunluk ile yansıttığını ve evrene büyütücü bir anten olarak davrandığını bilerek uykuya dalın.

Bedeninizdeki içtiğiniz su sizin niyetinizi taşıyor ve hala ”HER ŞEY”e bağlı olan bardakta kalan su ile bağlantılı ve mesajınızı evrene göndermenize yardım ediyor. Onun yapısı düşüncenizi gerçekten değiştiriyor ve bu bilim tarafından kanıtlanabilirdir. Siz uyurken, bilinçaltı zihniniz hem bedeninizdeki suyla hem de bardaktaki suyla iletişim kurmaya devam eder ve sizin konsantre olduğunuz şeye yapısını değiştirir, sabahleyin uyandığınızda ve bardakta kalan suyu içtiğinizde, tam tamına hayallerinizi içiyor olursunuz. Bu, onları tüm varlığınızda daha da güçlü yansıtır.
Bunu her gece yapın ve nelerin olduğunu görün, mucizeler katlanır ve sağlık daha hızlı şekilde güçlenir. Su, insanların sahip olduğu en güzel, değişken ve düşünceden etkilenen fiziksel maddedir. Su, varlığımızın hologramında nihai fiziksel tezahürdür ve eğer suyunuzu severseniz, o da sizi sever ve yolunuzda size yardım eder. Su canlı ve farkındadır.

Kaynak: Aycan Berker

Alinti: http://e-mistik.com/niyetleri-suya-soylemenin-gucu/


Bu yazimi da okumaniz yararli olacaktir.
http://aasmaestefan.blogspot.com/2014/12/kristal-mucizesi.html

4 yorum:

kristal harddisklerde kullanılıyor bilgileri saklamak için,dolayısıyla hafızası olduğunu ispat ediyor...
ayrıca sahteciler için de iyi bir kazanç kapısı olmuş :(
5cm lik avize CAMını bana 75tl'ye satmaya çalışan insanı Allaha havale ediyorum

Bu yorum yazar tarafından silindi.

Sevgili aasma ben göz amaliyat ı geçirmiştim ertesi gün bilinmiyen bir nedenden göz atak yaptı korkunç durumdayım gözüm görmüyordu doktorlar sebebini bulamadı ve ben bunu 3 ay aralıksız her su icisimde yaptım bu arada rüyamda sürekli arılar ve bal görüyordum balı yüzüme sürüyorum bir anlam veremedim çok kitap okurum bilhassa mısırla ilgili orda balla hastalıkları tedavi ettikleri animsadim internette araştırdım bir iki yerde rasladim ama net bir bilgi yoktu oturdum düşündüm göz gitti doktorlar umutsuz benimde kaybedecek birseyim yoktu damlalar daha kötü yapmıştı günde iki kere organik olduğuna emin olduğum balla 1 ayda göz giriligini kaybetip normal rengine döndü şu an yüzde beşten yüzde elliye çıktı görmem doktorum şokta söyleyince bala devam dedi bu iki sır bana gözümü geri verdi

Yorum Gönder